vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Recenze Mew Galactic Power

Juliet Shiratori-Mew Crystal Hearth

17. května 2011 v 21:17 | Mesu
Jméno: Juliet Shiratori
Význam: Juliet-zářící nebo božská
Shiratori-labuť

Mew Jméno: Mew Crystal Heart
Význam: Křišťálové srdce

Spřízněné zvíře: Rys Kanadský(Lynx canadensis)

Vládkyně Života
Juliet byla ve svých 10 letech vybrána s Rysem Kanadským jako Vládkyně Života. Její poviností bylo udržovat hladinu života v rovnováze. Dokázala brát a dávat život. Její síla je nejvzácnější ze všech pěti sil co vládnou planetě Zemi. V den kdy slavila své 13 narozeniny se rozhodla vrátit zpátky na Zemi aby mohla zachránit rytíře do kterého byla dlouho zamilovaná. Aby jí zůstaly její schopnosti vládkyně zapečetila svou sílu spolu s duší Rysa Kanadského do svého přívěšku který má podobu zlaté rolničky. Při návratu na Zem se jí podařilo díky svým schopnostem vyléčit rytíře který se do ní také zamiloval. Bohužel vesničani její schopnosti považovaly za zlé a mysleli si že je Juliet čarodějnice. Proto jedné noci utekla a nechala rolničku rytířovi aby nepadla do špatných rukou. Ale při jejím útěku jí vesničané chytily a nechali ji zabít upálením na hranici.
V současné době žije Juliet v japonsku. Je jí 15 let a nastupuje na střední školu. (prosím vás budu se řídit podle našeho školství, nechci v tom dělat zbytečný zmatek XD) Má o pět let staršího bratra Leona který vlastní vysoce prosperující kavárnu a studuje na vysoké škole. Juliet u něj v kavárně pracuje jako servírka, ale kdyby nepotřebovala peníze tak by s tou otročinou nejradši sekla. Také má ještě o deset let starší sestru Sarah ta však žije ve Francii kde se stala uznávanou pianistkou. Juliet má ráda když má o všem přehled, když něco nestíhá tak začíná hrozně moc panikařit. Zbožňuje zvířata. Je jedno jestli pavouky či potkany ona zbožňuje všechny. Juliet patří k lidem co jsou ochotní pomoct v jakékoliv situaci a je na ní vždycky spoleh. Její nejoblíbenější barvou je fialová.

Mew Galactic Power- Recenze

9. listopadu 2010 v 19:02 | Mesu
V jiné dimenzi planety Země žijí 4 vládkyně. Vládkyně Měsíce, Vládkyně Slunce, Vládkyně Světla a Vládkyně Temnoty. Jejich úkolem je udržovat rovnováhu na planetě Zemi. Jejich moc jim však chtějí sebrat mimozemšťané z planety Kanashimi. Chtějí totiž vrátit rovnováhu na svou planetu která je celá pokrytá ledem a sněhem. Bohužel toho chtějí dosáhnout tím nejhorším možným způsobem. Napadnou dimenzi kde Vládkyně žijí. Těm se však podaří uprchnout a transformují se do podoby normálních dívek. Bohužel v této podobě se nemůžou bránit dokud nenajdou pátou vládkyni Vládkyni Života. Ta se už před více než tisíci lety rozhodla přežívat na Zemi jako obyčejný člověk a neustále se reinkarnovat. Nyní žije v Japonsku jako 15letá Juliet Shiratori.
Vládkyním pomáhají dva vysokoškoláci a čtyři další dívky které se stávají jejich ochranitelkami a zároveň jejich učednicemi.  Avšak síla mimozemšťanů je obrovská a nikdo neví jak tento příběh skončí.

Mew mew

Mew Galactic Power-postavy-Vládkyně

28. října 2010 v 14:19 | Margarita-Neko
Juliet Shiratori-Mew Crystal Heart-Vládkyně Života

Lidská podoba
Juliet
 
 

Reklama