vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Mesin Deníček

Říkejte mi Mesu

29. října 2010 v 23:42 | Mesu
Ahojky lidičky už mě docela omrzela přezdívka MargaritaNeko teď už je obvykle všude registruji jako Mesu Shiro takže mi říkejte normálně Mesu :-) Mesu je moje vymyšlená postava která byla vymyšlena pro Animky článek Ty v Naruto udělejte si to taky je to fakt super :-) Jinak Mesu vypadá takto:

Úvod aneb co mě to popadlo začít s blogem :-)

22. srpna 2010 v 4:04 | Margarita-Neko
Ahojky, Hello, Hay, Hola nebo pro anime maniaky jako jsem já Kon'nichiwa :-) Takže podle mé přezdívky vám všem už mohlo dojít mé jméno v normálním životě (pro méně chápavé či vnímavé jmenuji se Markéta) Ok všichni si určitě pokládáte otázku typu "co to je za magora co tady píše tyhle blbosti" a já jsem zde aby jsem vám to zodpověděla. Takže jako člověk by jsem se označila za velice milou,vtipnou,hodnou s velmi rozvinutou fantasií. Takže není vůbec divu že jsem se dostala do víru zvaném anime. Moje první zhlédnuté anime které je až dodnes u mě anime číslo jedna v žánru kouzelné dívky je anime s názvem Tokyo mew mew.
mew mew
Dále moje první manga která mi padla do ruky (a toto anime se úmístilo těsně za mew mew na druhém místě) byly legendární Sailor Moon. Je nutno přiznat že jsem zhlédla už mnoho anime přes romantické až k hororovým u kterých tuhla krev v žilách a pár lidí (hlavně moji rodiče X-D) si myslí že by jsem s tím měla už přestat a začít se zabývat důležitými věcmi (kupříkladu škola) Ale ani oni mě už z toho víru nevytáhnou, anime jsem se oddala a hodlám se jím zabývat tak dlouho dokud nebudu v astrální rovině :-) Takže tento blog bude hlavně zaměřený na recenze všech anime které jsem zhlédla a které považuji za tak dobré že vážně stojí za zhlédnutí. dále se budu snažit k recenzím sehnat všechny odkazy abyste anime mohly vidět v českém znění nebo s českými titulky. bohužel u některých se mi to sehnat nepovede takže se hold budete muset smířit s anglickými titulky a anime bude v japonském znění. Dobrá zpráva pro vás co jste si jako volitelný jazyk zvolily angličtinu aspoň si budete moc procvičovat slovíčka :-) Dále se na svém blogu budu snažit rozvinout můj speciální příběh o tom však v jiném článku :-) Dále zde hodlám vystavovat má AMV (anime music video) samozřejmě nebudou chybět vtipné ankety či soutěže u kterých jsou hlavní ceny velmi lákavé :-)
Tak to je k úvodu tak všechno dávejte bacha právě vám otvírám dveře do mého světa fantasie S úctou vaše MargaritaNeko

Mé stránky o Mew na Mew mew power
a Má videa na CuteMargaritaNeko
 
 

Reklama