vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Mesin Deníček

Za tohle mě zabijete

3. srpna 2011 v 8:42 | Mesu
Věřte mi že po přečtení tohohle článku budete chtít na mě spáchat atentát *schovává se za svého pokémona Zorua* Takže lidi bylo hodněěěě hodněěě těžké se takhle rozhodnout ale musím skončit s povídkou ZAS *sleduje jak se na ní všichni zle dívají* Bohužel je pro to pár pro mě důležitých důvodů. Za prvé: psaní této povídky mě už prostě nebaví. Kdyby mě to bavilo tak by jsme fakt neměla napsaných pouze pět dílů.
Za druhé: dějová linie se mi totálně zhroutila a nevím jak jí dát do kupy kromě toho když mě to už nebaví tak mě ani nebaví vymýšlet vůbec nějaké pokračovaní.
za třetí: po přečtení svých pěti epizod jsem rozhodně neměla uspokojivý pocit. Věty mi tam připadají dané halabala jen tak co mě prostě napadlo takže to nebyla prakticky povídka ale sbírka špatně seřazenných vtipů.
Tímto se omlouvám všem lidem co byli obsazeni v této povídce. Ale nemá cenu pokoušet se udžet na hladině potápějící se loď. Kdo ví možná že se za pár měsíců k povídce vrátím a udělám ji odzačátku ale tentokráte bude propracovanější. To se ještě uvidí. Dále jsem se rozhodla že Starší sestra bude pouze jednorázovka. Prostě mě nenapadá žádné dobré pokračování aby jsem nezkazila první dílek který se mi hrozně moc líbí. Kdo by však chtěl udělat své vlastní pokračování tak by jsem byla za to moc ráda.
Mew Galactic Power - musím se přiznat že s touto povídkou budu potřebovat nutně pomoci. Potřebuji pomoct s vymýšlením charakterů pro všechny mé Mewky a ostatní postavy. Na novém blogu bude speciální stránka kde by jsem s vámi tuhle problematiku chtěla vyřešit.
Sen se stal skutečností aneb Dobrodružství v poké-světě - Druhý název bude použit na novém blogu první název bude nadále u Sardulinky. Zde je konečně povídka se kterou nemám žádný problém. Za prvé dějová linie se mi nemůže zhroutit stojí na pár silných bodech jako jsou návštěvy stadionů koordinátorských soutěží a mnoho dalších atrakcí v poké světě. Za druhé dokážu pořádně popsat všechny útoky co chci naučit své pokémony , vím jaké podstaty pokémonů jsou silnější proti jiným podstatám nebo slabši. Kromě toho znám všechny pravidla, znám ty zatracené rakeťáky a mám nápady jak tuto povídku oživovat. To bude tenhle čas jediná povídka které se budu pilně věnovat.
Nakonec se na novém blogu objeví nová povídka bude to trošku náhrada za ZAS ale k této povídce si musím získat potřebné informace takže bude trvat než se na blogu objeví. Můžu pouze říci že se v povídce objeví Adiira a Kadet alias Jaina. Když chci vymýšlet dobrou povídku tak potřebuji tam mít člověka jako Kadet no...... člověka........ ale to se dozvýte až s povídkou začnu. Ještě jednou se všem omlouvám za ZAS a slibuji že se pokusím vám to nějak vynahradit. Mesu končí a jde se schovat se Zoruou do postýlky a budu si dávat pozor na pařáty které mě budou chtít uškrtit. Plus jsem po noční tak potřebuji spát. Dobrou noc

Blond Youko Kurama? XD

26. července 2011 v 18:04 | Mesu
Hay lidičky přišla mi paruka na Youko Kuramu a ...... ehmmmm myslela jsem že to bude bělejší ale ona je to taková světle blond.... Sakra! Kadet si ze mě bude dělat srandu XD Ale kdo by nebral paruku za 199 Kč? Jinak mám vše sehnaný musím jenom vymyslet ocásek a ouška. Páni tohle bude zase sranda. Nooo můžu se ještě luknout v obchodě po bílém spreji na vlasy to by ještě šlo. No to se uvidí musím ještě doupravit šatičky. Sakra ale mám tu paruku na sobě a už mám myšlení pravé blondýny XD Ale sluší mi to se musí uznat XD

Takto fakt vypadat nebudu ..... Sakra XD

Jsem líná XD

24. července 2011 v 0:36 | Mesu
Ne tak že by jsem doma nic nedělala nebo nechodila na brigádu ale... prostě mě teď nebaví nic dělat na blogu. Mám hodně SB co čeká na schválení ale já jsem prostě líná si je přidat. Potom na psaní povídek taky nemám náladu no je to se mnou hrozný. Taky mám kvůli těm nočním brigádám totálně přeházený spánkový režim. Přes noc jsem jako rybička a přes den.... chrápu XD No teď půjdu na brigádu až v úterý a potom jedu na Advik takže si nemyslím že se to nějak extra srovná protože přepokládám budeme s děvčaty vzhůru. Vím z vlastní zkušenosti že tam se spát prostě nedá XD Už vidím že až se vrátím domů tak budu jak zombie. Nu což mě právě začíná den tak jdu něco dělat. (Ba ne jsem dost utahaná protože mě máma vzbudila ve TŘI!!!! Ale já jsem stejně potom co odešly pryč spinkala XD Ale budu vzhůru tak hoďku a potom zalehnu jinak mě mamka zabije XD) Jop po doukoukání Soul Eater jsem se začala koukat na Fullmetal Alchemist Bratrství no jsem docela zvědavá jak dopadne tohle. Ale Soul Eater mi hrozně moc chybí. Ach jo králoství kdyby byla druhá řada. Ale muselo by to být kvalitní jak tohle. I když.... Udělali by tam nějakou kravinu a Soul Eater by ztratil své kouzlo. Ale pořád je ten konec takový že by se na to dalo navázat. Ach jo. Neřešte prostě mi to hrozně moc chybí ale znova se na to kouknu až po pár měsících aby jsem si to pořádně vychutnala. Nyaaa no nic zatím se mějte lidičky možná že zítra sem něco písnu ale nevím. To víte ta moje lenost....
Nevím proč ale tuhle scénu jsem si zamilovala XD

Harry Potter v rukách Kér a Mesu

21. července 2011 v 6:34 | Mesu
Jelikož jsem nestihla dopsat Mew Galactic Power a se Starší sestrou to nevypadá taky moc růžově tak vám jsem dávám jako náhradu jedno dílečko co jsme spatlali spolu s Keryshou. Nečekejte nic extra ale přijde mi to docela vtipné. Taky nevím jestli v tom budem pokračovat přeci jenom jsme to psali někdy v únoru nebo březnu. Tak lidičky pěkné počtení. PS ve psaní jsme se střídali a myslím že určitě lehce rozpoznáte mé psaní od Kéřina XD

Úvaha

14. července 2011 v 21:12 | Mesu
Lidská duše je jako růžový keř. Když se o ní člověk láskyplně stará, obroste nádhernými červenými květy a nikomu neublíží svými trny. Když ji však někdo poničí, květy zvadnou a další rostou pouze za nepřístupnou trnovou stěnou. Člověk se v té chvíly změní a drží všechny své city uvnitř sebe. A na všechny radosti a krásy světa se dívá přes černé brýle. Nikomu cizímu nedovolí aby se podíval za trnovou stěnu. Podívat se za ní může pouze ten komu věří. Ale co když ten člověk nikomu nevěří co se stane potom?

Je tu!

4. července 2011 v 21:13 | Mesu
Ano lidičky konečně mám notebook ve svém držení a jsem za to neskutečně šťastná. Nejprve si musím urovnat všechny obrázky páč jsem si je stahovala ze dvou počítačů a některé mám dvakrát. Juhů mě hrozně moc baví dělat si složky. Jinak počítač jsem pojmenovala Tomari což znamená noc. Myslím že se to k němu bude docela hodit páč bude v provozu hlavně v noci. Tak já si jdu hráááát.
Zatím papa lidičky Vaše Mesu

JE TO TADY!!!!!!

1. července 2011 v 14:57 | Mesu
Konečně jsme na náš účet dostaly tak očekávané penízky z mého stavebního spoření takže pokud to vyjde tak budu mít do večera skvělý notebook s úža repráčky a ještě s úža baťůžkem. Připravte se na smršť color-overů a příběhů páč na něm budu makat jako divá. A taky AMVčka a mnoho dalšího. Tak a zde je ten zázrak Notebook Toshiba Satellite. No není úža?


Moderně výkonný a plně vybavený notebook TOSHIBA Satellite C660-1CV vhodný pro všestranné užívání, které zahrnuje mobilní použití, multimediální zábavu, ale také je určen pro hraní počítačových her. Jeho vyrovnaná kombinace hardwaru Vám kromě solidního výkonu poskytne i výdrž na baterii až 4,5 hodiny. Nejdůležitějším prvkem multimédií je zobrazování, které v tomto případě zajistí LCD s úhlopříčkou 15,6" TruBrite s vysokým jasem a především zobrazovaným rozlišením HD Ready. Data uložíte na pevný disk s bohatou kapacitou 500 GB, nechybí čtečka paměťových karet a pro zálohování DVD SuperMulti vypalovací jednotka. Notebook je připraven pro moderní bezdrátovou komunikaci WiFi a následné videohovory zprostředkuje integrovaná kamera.

Bohatý výpočetní výkon notebooku TOSHIBA Satellite C660-1CV je zajištěn inovativním procesorem s názvem Intel Core i3 380M, jehož dvě jádra jsou schopna se podtaktovávat či vypínat a pracují na frekvenci až 2,53 GHz. Dosáhnete tak v případě potřeby vysokého výkonu, zatímco při práci Vám přinese cenné minuty na baterii. Pro vytížení procesoru jsou připraveny hned 4 GB operační paměti DDR3. Rychlé grafické zobrazování zařídí oblíbená grafická karta ATI Mobility Radeon HD5470 s 512 MB vlastní paměti pro zpracovávaná data. Tato kombinace hardwaru postačí pro nerušené používání s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 7 Home Premium v 64bitové verzi. Navíc k notebooku TOSHIBA Satellite C660-1CV obdržíte sadu kancelářského softwaru Microsoft Office 2010 Starter Edition.

VICTORY!!!!!! A mám to, mám to!

20. června 2011 v 12:49 | Mesu
Ano lidičky Mesu udělala závěrečky jupííííí jou! Sice jsem si vytáhla na ústní naprosto děsivou otázku o které jsem nic nevěděla ale zachránila mě ekonomika. Zatracené ovocné restaurační moučníky a konzervace ovoce! Ale to je jedno sice mám 4 ale prošla jsem. A v pátek budu mít ve svých tlapkách výučák. A ještě navíc ve čtvrtek mi konečně kámoška udělá něco s vlasama no uvidíte sami dám vám sem fotku. Ale teď si jdu odpočinout nespala jsem celou noc. Ať žije hypoteční úvěr a význam slova zástava a exekuce Jahůůůůůůůů

Chyťte ZLODĚJE!!!!!!

12. června 2011 v 21:53 | Mesu
Tak ale vážně já už toho začínám mít dost. Nejdříve obviňování mě že kopíruji SVÉ nakreslené obrázky od někoho jiného (PS ta dívka za to nemůže její bratr přišel na její heslo na blog a psal místo ní ty špatné komenty) ale teď už mě dostalo úplně když si někdo přivlastnil mojí transformaci Mew Velvet Moon. No lukněte se sami a řekněte svůj názor protože tohle už se mi vážně jenom zdá. Jo a díky Animce že mě na tohle upozornila já by jsem si toho asi nevšimla

Má originální transformace

A zde okopírovaná transformace od MrZoeyHanson

Už zase......

6. června 2011 v 23:49 | Mesu
Já nevím co na tomhle ty lidi baví ale když se objeví u mě na blogu tak mě to vždycky dokáže dost naštvat někdy je mi i kvůli tomu hrozně smutno. O čem mluvím? Lukněte se na komentáře dole -
http://margaritanekoanime.blog.cz/1104/luchia-kdyz-se-kresli-pri-cestine
http://margaritanekoanime.blog.cz/1103/kdyz-je-nuda-ve-skole-co-udelame-kreslime
Jo tohle se mi už sice jednou stalo ale holka co mi to napsala na sebe nechala aspoň odkaz a mohla jsem ji napsat svůj názor trošku se bránit. Ale tato holka se pouze baví tím že deptá lidi a ničí jim jejich práci na které tak dlouho dřely. Patří mezi ty zbabělce co u sebe nenechají ani ten odkaz na jejich web. Mimochodem pro onu Miku jestli to čte lukni se pořádně u Když se kreslí při češtině na hlavu Luchii. U jejích vlasů je tužkou napsané Mesu 30.3. 2011 A já osobně neznám nikoho dalšího kdo by si říkal Mesu protože tohle je hodně originální přezdívka dokonce ani na Youtube ji tam nikdo neměl a to už je co říct. Já jenom lidi musela jsem to napsat protože mě tyhle komenty ničí. Člověk se těší na krásný komentář u článku který je starší takže si ten člověk dal tu práci rozklikal si ty ikonky a chtěl se luknout zrovna na mé obrázky. Nechápu proč tito lidé ničí tu radost nad novým komentem. Poté se člověk už bojí kouknout na jakýkoliv komentář. To už je vše. Zítra vám písnu o závěrečných praktických zkouškách jenom řeknu že dneska to byl dost záhul XD
Papapa lidičky Vaše Mesu

Na popravu

1. června 2011 v 6:32 | Mesu
Ano lidi ani ne za třičtvrtě hodiny vyrážím do školy na zkoušky. Takže držte mi palce ať to udělám jak říkám tohle bude asi nejtěšší co budu muset udělat zbytek zkoušek nebude tak strašný. Nu což jdu se hodit do gala (ano i na tu zatracenou písemku máme být vyfiklý ale zrovna pršelo tak na lodičky musím zapomenout.) Nu což odpoledne vám písnu jak jsem dopadla.
Zatím papa lidi já se vrátím Vaše Mesu

Vysvědčení :-D

31. května 2011 v 10:21 | Mesu
No ano Mesinka už má vysvědčení páč dělá závěrečky. No musím se pochlubit jak se mi povedlo dostat až sem ne? XD
Chování - No je přece jasné že 1
Český jazyk - cheche nebudete věřit ale 1
Anglický jazyk - budu se opakovat 1
Občanka - nebaví mě, neřeším 3
Matika - Grrrr naštvalo, ale příště ta jednička už bude, takže zatím 2
Informatika - Práce s počítačem? Samozřejmě že 1
Tělocvik - To není tělocvik ale lehárko takže 1
Ekonomika - ze čtyřky jsem to dopracovala na 2
Suroviny - nenávidím nejdou prostě 4
Technologie - ach jo o takový kousek ale taktéž 4
Stroje a zařízení - tenhle předmět je peklo jsem ráda za 4
Cukrářská gastronomie - hehe celý půlrok jsme nic nedělaly takže 2
A odborný výcvik - Nevím co by jim udělalo dát mi jedničku ale hold 2

No jsem zvědavá jak zítra dopadnou písemný zkoušky písnu vám o nich lidičky
Takže zatím papa Vaše Mesu

Charmy Kitty

25. května 2011 v 12:34 | Mesu
Krásnější a vylepšená verze Hello Kitty. Hrozně moc se mi libí XD

Co znamená vaše jméno?

18. května 2011 v 22:38 | Mesu
Napadlo vás už někdy jaký význam má vaše jméno? Teď to můžete zjistit. A ptáte se kde? Na Věštírna poté si stačí vyhledat své jméno. Kupříkladu já se jmenuji Markéta.
A toto mi vyjelo:
Druh jména:ženské
Domácké podoby:Markétka, Markyta, Marketička, Marketinka, Kytka, Keta
Původ:orientální
Význam:perla
Používá se:patří k nejoblíbenějším
Jmeniny:13. července
Zajímavost:
Staroindické maňdžárí "pupen, perla" přešlo do latiny se stejným významem margarita "perla".

Jo je fakt že já perlím v jednom kuse XD Tak se koukněte a kdyžtak mi písněte do komentů co vám vyšlo XD

Rockové kolo - WAU

1. května 2011 v 23:02 | Mesu
Ano tentokráte jsem si tohle kolo Super Star vychutnala. To víte našinec je rocková rodina tak se není co divit že jsem rockové hity poslouchala už odmala XD Takže jsem si dneska opět prožila své dětství protože skoro všechny písničky co tam zazněli jsem znala. A co si myslím o soutěžících. Je jasné že Alžběta, Gábina a Lukáš to dali ze všech nejlíp a to nezapomeňte že Lukáš měl v háji hlas. Nejhůře na tom byl Martin Kurc a podle mého odhadu zítra vypadne. No uvidíme.
A co vy jaké na tohle kolo máte názory. Písněte mi lidičky XD

Co se v květnu naučíš v červnu jako když najdeš XD

1. května 2011 v 14:27 | Mesu
Jo už je to tak Mesu se nutně musí začít učit. Už konečně víme jak budeme mít v červnu závěrečky rozložený a nejhorší je, že písemné máme jako první, ohoo pomoc! No sami se koukněte zde je rozvržený celý červen.
26.5. - Pedagogická rada
30.5. - Vysvědčení
1.6. - Písemná zkouška (pomoooc!)
2.-3.6. - praxe
6.-10.6. - praktická zkouška (to pude XD)
13.6. - Výsledky z praktické zkoušky
14.6.-17.6. - studijní volno (aspoň nějaká pozitivní věc)
20.6. - ústní zkouška (snad to nějak přežiju)
24.6. - konec a předání vyučního listu

No to jsem fakt zvědavá jak dopadnu ale hlavní je - MUSÍM SE UČIT - takže na blogu mě teď v květnu moc neočekávejte ale SB budu obíhat to se nebojte - Takže Sayonara Vaše Mesu

HOTOVOOOOO!!!!

30. dubna 2011 v 23:33 | Mesu
Jaj nevěřím že už to mám konečně hotové. No konečně je všechno jak má být a všecičko je přehledné teď jenom stačí přidávat další a další článečky XD No a nyní by jsem vám měla vyjmenovat všechny postavičky co tu mám protože je jich požehnaně.
Takže dívka co je napravo je mojí ze všech nejoblíbenější dívčí anime postavou - Je to Lina Inverse z anime Slayers
Nyní anime dívky nahoře v záhlaví pojedu od shora z leva a potom dole taktéž z leva
Misuzu Kamio z anime Air
Rena Ryuuguu z anime Higurashi no Naku Koro Ni
Sora Naegino z anime Kaleido star
Lina Toin z anime Mermaid Melody
Dokuro Mitsukai z anime Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Kaname Chidori z anime Full Metal Panic!
Illiasviel Von Einzbern z anime Fate/stay night
Hinata Hyuuga z anime Naruto
Kagome Higurashi z anime Inuyasha
a nakonec Haruhi Shizuma z anime Melancholy of Haruhi Shizuma

no a nakonec tady máme dívky na ikonkách jedu odzhora
Ahiru z anime Princess Tutu
Sara Halifa z anime Gallery Fake
Ichigo Momomiya z anime Tokyo mew mew
Satsuki Miyanoshita z anime Ghost Stories
Luchia Nanami z anime Mermaid Melody
Mesu Shiro alias Můj anime charakter XD
a nakonec Lumiere z anime Kiddy Grade

Tak a já si jdu něco zahrát tohle mě dosti vyčerpalo XD
Zatím se mějte Vaše Mesu

Musím to předělat - dneska a to hned XD

30. dubna 2011 v 14:49 | Mesu
Jo jo jo musím se už k tomu konečně dokopat a dodělat Menu protože je prostě strašný. Připravte se že nejdříve smažu asi polovinu nebo více rubrik, aby jsem si mohla lépe články přerozdělovat. A dneska mě v tom nic nezabrání, budu makat dokud to nebude hotové, protože v květnu na to nebude čas. Vysvětlím večer lidičky XD A večer vás taky všechny oběhnu nebyl na to vůbec čas tak se moc a moc omlouvám. Zatím se mějte
Vaše Mesu

Advik se blíží!!!

31. března 2011 v 19:51 | Duch Mesu
Ano přesně tak lidi zítra začínají přihlášky na Advik a věřte mi že budu mezi prvními co se tam přihlásí. Na Adviku jsem byla zatím jenom jednou ale dokonale mě nadchl. Je úžasný být v centru lidí kteří se zajímají o anime a neříkají že to je jenom pro malé děti. Atmosféra tam byla prostě skvělá a přednášky byly taky suprový. Jinak přihlásím se do AMV soutěže. Se svým soutěžním videem jsem tak v polovině a bude trvat ještě taky týden dva než ho přivedu k naprosté dokonalosti. Ale tohle video je rozhodně v jinačí kategorii než má ostatní videa. Dělám na něm v Pinnacle studio které je o hodně lepší než Windows movie maker. Z toho už jsem vyždímala vše co jsem mohla takže jsem se posunula na vyšší úroveň. Až bude AMV hotové tak vám ho hned sem dám k zhodnocení. Anime tam bude jako vždy Tokyo mew mew a písnička je Northern Lights od Megumi Hayashibary. Taky plánuji cosplay ale o tom vám řeknu pár dní před Advikem musím na něj nejdřív sehnat prachy. A lidi dejte mi vědět kdo z vás tam všechno pojede aby jsem se s vámi kdyžtak mohla setkat. Tak to je tak vše co jsem chtěla oznámit. O bože dej ať už je Advik XD
Zatím papa Vaše Para Mesu desu XD

Hotovo

30. března 2011 v 3:01 | Mesu
Huray to nejdůležitější je hotové zítra dodělám detaily dovypočítám receptůry ale hlavní je že mám charakteristiky a technologický postup. Jenom dneska budu muset skočit na praxi a zeptat se na tu marcipánku. Zatraceně já se nějak na tom blogu rozjíždím XD Ne zatím vás jenom informuji o svém životě ale 13 dubna se to změní. Tak ale dost vykecávání jdu zalehnout Zíííííííííííííííííívvvvvvvvvvvv. No už tady spím tomu se říká práce na entou chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Hele co tady dělaj ty anime postavy? XD Tak teda dobrou noc
Vaše total vyřízená Mesu

Makám až do rána!!!

30. března 2011 v 0:20 | Duch Mesu
Ale jo budu na tom makat až do rána přoč ne? Stejně jsem noční sova takže v noci mám nejvíc energie. No snad to do dneška do pěti rána dokončím všem vám přeji dobrou noc hezky se vyspěte já budu spinkat ve škole XD No budem mít besedu s dopravní policistkou tak si zalezu někam dozadu a budu chrupkat XD Ale ne nějak to přežiju ale zítra pujdu spát v osm XD
Tak papa Vaše noční sova Mesu

Já nic to jenom větříček XD

28. března 2011 v 8:37 | Duch Mesu
Co je Duch Mesu?
To je znamení že se pomalu ale jistě začnu vracet na blog. Až dodělám SOPku, dopíšu si sešity a uklidím si pokoj tak se vrátím úplně, počítejte tak s datem 13. dubna Jinak co se tak děje v mým životě. No před asi týdnem jsem měla chřipku opět když byla škola takže mám hromadu dopisování. Včera mi jeden sešit (technologie) trvalo dopsat 2 hodiny. Jinak kvůli té chřipce mám totálně v háji hlasivky pořád kašlu a sípám a musím mluvit potichu. Nejhorší to je na praxi páč máme obrovskou dílnu a někdy tam na sebe musíme křičet. A já jako idiot musela chodit sem tam, sem tam XD Jo koupila jsem si na ten krk Preventan (s medvědem tě neporazí XD) beru ho týden a nic. Zítra jdu k doktorce tak uvidíme co mi na to řekne. K doktorce jdu taky kvůli potvrzení že můžu na noční brigádu. Konečně půjdu do kauflandu. Obvykle to je ta brigáda v pátek večer a za ten jeden dostanu jako student 500 kč Jupííííí Mesu bude makat. Dneska budu makat na SOPce (samostatná odborná práce) konečně se mi dostaly do rukou normy takže si z toho vytáhnu receptůry vypočítám na určité množství provedu charakteristiku výrobku a dortu jo a taky ten dort nakreslím. Taky si budu muset sjet do města pro desky. Jinak k úklidu pokoje. Zatraceně nevím jak jse to udělala ale včera jsem si sama od sebe uklidila stůl. A představte si že se mi chce uklízet. Flegmatická Mesu v akci XD Jo jsem totální flegmatik s tím jsem se vám ještě nepochlubila co? XD Teď jsem ve škole na informatice a máme volnou hodinu. Proto sem taky píšu protože vždy když jsem na informatice tak něco dávám na blog. Dále color-over klub byl oficiálně otevřen. Najdete ho na adrese www.color-overklub.blog.cz prosím o návštěvu a nějaké komenty XD. A na závěr přihlásila jsem se do NAPO týmu u http://napo-povidky.blog.cz/ kde bude dneska vystavena moje new povídka Smečka. Hodlám ke Kami přestěhovat ještě Starší sestru a jinak ZAS a Mew Galactic Power zůstanou zde na blogu. Tak to už bude asi vážně všechno. Mám vás všechny moc ráda a stýská se mi po vás.
Vaše Mesu

Vyhrála sázku a ...... JÁ SE VRÁTÍM!!!

8. března 2011 v 23:33 | Mesu
Tak jsem zde, aby jsem vám všem podala, na nějakou dobu, poslední hlášení o mém životě. Lidičky oslava byla perfektní. Byla v restauraci tátova známého, byly kolem mě všichni lidi co mám ráda. Takže k tomu důležitému. S mým tatínkem jsme uzavřela sázku. Když se mu mě podaří opít tak budu týden bez PC. Pokud se mu to nepovede tak on bude týden bez cigaret. A.... já vyhrála na plný čáře. Neříkám že by se taťka nesnažil. Objednal mi najednou 5 panáků. Myslím že to byly jablíčka, jahody, lesní plody, rybíz a puškin. Já to do sebe kopla skoro naráz a nic to se mnou neudělalo XD. A to jsem si potom dala ještě asi 4 peprmintky. A prostě nic ani se mi netočila hlava při tancování XD Jinak dárečky dostala jsem tři kytice- růžičky, tulipány a malé gerberky. Dále jsem dostala krásný stříbrný náramek a parfém. Slavila jsem i v neděli. To jsme jeli k příbuzným a vzala jsem sebou i Animku. Ta mi dala Případy Kjóto Karasumi dvojku a nádhernou propisku. A nakonec jsem dostala dva úžasné dárečky od Martina. Kouzelného plyšáka a štříbrný náhrdelník s stříbrným náramkem. Věřte že kdyby jsem neměla praxi tak je nesundávám.
A TEĎ ZMĚNA TÉMA
Hrozně nerada to dělám ale zoufalá doba si žádá ještě zoufalejší činy. A podle hesla v nejlepším se má přestat oznamuji že minimálně na dva měsíce POZASTAVUJI BLOG. Důvod? Závěrečky! Vážně lidi takhle vystresovaná jsem ještě nebyla. Teď by Martin/Shiro určitě napsal že na to vůbec nevypadám. Ale já to na sobě jenom nedávám znát. Ale nějaké náznaky by se na mě našli. Poslední dobou se lekám jakéhokoliv náhlého pohybu nebo zvuku. Kdo na mě chce vybafnout v tmavé uličce tak má perfektní příležitost jelikož by jsem určitě dostala minimálně infarkt. Říkáte si určitě že zbytečně plaším ale musím toho tolik dodělat a času je stále míň. Za prvé napsat závěrečnou práci, za druhé dopsat si sešity za celé tři roky páč mi chybí nějaké látky, za třetí dopsat si do žákovské všechny známky a za čtvrté musím se začít učit. Sami poslední dobou vidíte že moc nepřidávám články. Takže slibuji že až budu mít vše hotové a závěrečky budou úspěšně za mnou tak se sem na blog vrátím s plnou parádou novým uspořádání menu, s recenzema mých oblíbených anime a s new dessem. Tak se zatím mějte. Jo a prosím všechna SB aby mě nemazali já se vrátím.
A na konec jedna velká prosba. Lidičky potřebuji pomoc s hledáním určitých obrázků. Určitě všichni znáte Chipa a Dale z Rychlé Roty. No a já by jsem s nima potřebovala určité obrázky. Pamatujete ještě na tu epizodu kde se museli převléknout za tanečnice?
Tak takovýhle obrázků by jsem potřebovala sehnat víc. Pokud někdo něco najdete pošlete mi to prosím na Margarita-Neko@seznam.cz Ten kdo sežene jakýkoliv obrázek ode mě dostane hned jak se vrátím diplomek. A ptáte se na co tohle potřebuji? Nechte se překvapit. Takže po závěrečkách se zde opět ukáži mám vás všechny moc ráda. Jo a budu se snažit navštěvovat někdy i vaše blogy nebojte mě se jen tak nezbavíte XD
Mějte se Vaše Mesu

Mesu bude slavit!!!

4. března 2011 v 17:29 | Mesu
Jo zítra to pořádně rozjedu protože budu slavit osmnáctky. Sice mám narozky až v neděli ale oslavovat budu už zítra večer páč jdu poté v pondělí na praxi a nechci být úplně vyřízená. Hodlám být vzhůru celou noc a s rodinou plus s pár přáteli budeme blbnout na diskotéce. No a v neděli to bude takové formálnější a dostanu dárečky a dort. No a potom příští pátek půjdu na mojí první noční brigádu. Juchů budou konečně penízky. Jinak konečně jsem se překecala a udělala jsem si anime list na www.anime-planet.com doporučuji všem kteří jste toho viděli více si toto také udělat budete mít o všem co jste viděli o hodně lepší přehled. Tak to je tak vše co jsem chtěla říct takže mějte se krásně ozvu se v neděli s hlášením o tom jaká byla oslava Vaše Mesu

Úžívám si prázdniny

27. února 2011 v 14:32 | Mesu
No ano jsou konečně tady naše Jarní prázdniny mám je zrovna místo školy takže zase po prázdninách mizím na praxi. Jinak jsem u tety a dávám pozor na babičku. Babička bydlí u tety ale teta se sestřenkou odjely na celé prázdniny pryč tak já jí tady spolu se Shirem děláme společnost. Nezdá se to ale máme se tady dobře žádné povinnosti je to rozhodně lepší než kdyby jsem byla doma a ještě jsem tady se svým miláčkem takže je to ještě lepší. Pokusím se tady napsat nějaké povídky a urovnat trochu blog. A aby toho nebylo málo tak už příští neděli mě čekají mé 18 narozeniny. Já už se tak hrozně těším. Jinak naši mi říkaly že dárek dostanu až za dva měsíce aby se na to našetřily peníze takže předpokládám že za dva měsíce budu mít konečně notebook. Až ho budu mít tak se to dozvíte jako první.
Takže zatím se mějte lidičky mám vás všechny moc ráda Vaše Mesu

Díky Katrin a jdu předělávat

24. února 2011 v 14:52 | Mesu
Vážně moc děkuji přes google chrome jde blog absolutně perfektně, obrázky se mi vkládají dobře s odstavcema není problém takže pokud vám ostatním to blbne tak jako mě tak použijte jako nouzové řešení tento prohlížeč. Ale stejně doufám že administrátoři vychytají pár much a že to půjde i normálně přes Eplorer.
Jinak k předělávce nutně si potřebuji uspořádat menu. V této podobě mi už příjde nepřehledné a roztahané proto bude u mě na blogu pár dní trochu zmatek jak budu blbnout s rubrikama atd. No mám už o tom určitou představu tak uvidíme jak se mi zadaří. Zatím se mějte Vaše Mesu

Ááááá dvojnásobný šok za jeden večer

23. února 2011 v 23:23 | Mesu
Tak tohle už ne, vážně tohle už ne!!! Víte co jsem zjistila? U Mozily se mi na blogu nezobrazují ty ikonky co byly nahoře však víte Galerie, Ankety, Žebříčky atd. A co je ještě větší šok?! U Exploreru to jde, ale nejde tam psát články. Z čehož teda vyplívá že budu muset mít zapnuté oba prohlížeče, aby jsem tady mohla aspoň trochu fungovat. JÁ CHCU STAROU VERZI BLOGUUUUUU nebo začnu buď za
a) mlátit hlavou do klávesnice
b) roztřískám kladivem celé PC
c) spáchám atentát na adminy blog.cz
d) budu trpět a lítat mezi dvěma prohlížeči páč s blogem neskončím i kdyby mě někdo vyhrožoval újmou na zdraví
Ale jinak by mi to zase moc nevadilo to nový psaní článků se mi líbí, ale kdyby to aspoň šlo přes Explorer tak by jsem se smířila i s těma rubrikama.
Takže teď už vás opouštím zahraju si na chvíly Nostale potřebuji povraždit pár potvor, aby jsem ze sebe dostala vztek a mohla usnout, aby jsem přežila zítřejší praxi. Dnešek byl na praxi dost vyčerpávající, už jde u nás vidět, že se blíží Velikonoce páč jsem vysypávala strouhankou formy na beránky. A když jsme se s holkama nudily tak jsme si v tý strouhance stavěly tunel. Ta strouhanka je lepší než písek doporučuju si to vyzkoušet XD Ale teď už vážně mějte se Vaše Mesu

Co to má být?!

23. února 2011 v 22:56 | Mesu
Zdravím všechny dobrá zpráva jsem konečně zdravá jako rybička (no není divu když jsem ve znamení ryb) a takhle si jdu na blog a zjišťuji že si mnoho z vfás stěžuje na nové uspořádání blog.cz Já nejdříve nechápala co se děje. No as potom se kouknu a ... Zatraceně co tohle je?! Ano to byla moje první reakce. Horní lištu Internet Explorer nevede díky bohu že mám nainstalovanou Mozila Firefox jinak nevím jak by jsem mohla fungovat. Dále rubriky:podle abecedy copak jsme malý děti aby jsme se učily abecedu? Teď se v tom absolutně nevyznám nový vzhled vypadá docela dobře ale kdyby to aspoň fungovalo u Exploreru na který jsem zvyklá. A určitě nejsem sama komu se toto absolutně a vůbec nelíbí. Doufám že blog.cz vyslyší prosby nás uživatelů a hodí všechno do původní verze jinak si hold budem muset navyknout na Firefox a na to že budeme pořád hledat rubriky. To je zatím tak vše co by jsem chtěla říct.
Tak zatím dobrou noc přeje Vaše Mesu

Díky vám všem!

18. února 2011 v 20:26 | Mesu
Všichni kdo jste mě podporovali moc vám děkuji. Vyhrála jsem moje první SONB a jsem za to neuvěřitelně ráda. Skáču dva kiláky vysoko. Jinak z mého nachlazení se vyklubala buďto viróza nebo nějaká otravná chřipka pořád je mi blbě a nos mám od toho samýho smrkání absolutně rozedřenej. Ale je to dobrý mít takhle prázdniny můžu si spát jak dlouho chci a můžu si hezky číst. Jinak už jsem dočetla Harry Potter a Ohnivý pohár a teď se vrhnu na Fénixův řád. Jinak ještě páýr dní nebudu na blog nic dávat páč mě z toho PC trochu pobolívá hlava a nedokážu pořádně přemýšlet takže by jsem psala nějaký bláboly jaké píšu právě teď.
Jinak ale pro vás všechny chystám menší překvapení uvidíme jak mi to vyjde. Mějte se krásně lidičky nebojte já se vrátím a se mnou příjde zákon
Vidíte říkám že už z tý chřipky blbnu
Vaše Mesu
sleep

Podlehla jsem! To to trvalo

16. února 2011 v 21:59 | Mesu
No jo už je to tak, nachlazení napadlo dokonce i mě. A to už jsem si myslela že jsem snad nějaká prokletá nebo co, takže až do konce týdne jsem doma, což je super až na to, že mě bolí hlava, škrábe v krku a mám tu zatracenou rýmu. No tak uvidíme, že by jsem si konečně udělala čas na povídku? Ale zatím jsem docela utahaná a chce se mi pořád ležet a nechci nic dělat. No tak mějte se krásně já se teď koukám na Mentalistu huray konečně to dávají odzačátku já tenhle seriál miluji.
Tak zatím papa Vaše Mesu
messssu

Nádherného Valentýna všem

14. února 2011 v 16:29 | Mesu
Ano lidičky je tady náš krásný svátek zamilovaných a doufám že si ho všichni pořádně užijete. Mám vás všechny moc ráda. K této příležitosti jsem vytvořila novou Mewku která je pro vás pro všechny. Jmenuje se Mew Sakura drop love. A dále sem dávám dvě své AMV. Příteli chvátej SOS a Mew Ichigo-White Destiny. Snad ani nemusím říkat že jsou obě dvě AMV zamilované. Takže krásnýho Valentýna
Vaše Mesu
Valentýn
Love

Mew Sakura Drop Love

Sakura
Sakura
mew sakura
Sakura

Mew Ichigo-White Destiny


Zoey and Mark - Příteli chvátej SOS

Menu hotovo a co se tak dělo

12. února 2011 v 0:19 | Mesu
Huray konečně jsem to dodělala. Řeknu vám dá docela práci najít absolutně dokonalé anime postavy co by se vám hodily do menu. Mě se to podařilo ale trvalo to pěkně dlouho. Jinak všechny obrázky vyhledávám přes Photobucket věřte mi je to naprosto úžasný portál s neuvěřitelným množstvím anime obrázků. Jinak už jsem dočetla Harryho Pottera a Tajemnou komnatu a pustila jsem se do Vězně z Azkabanu. Ty knížky jsou s každým dílem lepší a lepší. Dále na praxi mě čekalo příjemné překvapení a tím byla výše výplaty. Takže teď mám v peněžence 1225 kč a hezky si to všechno pomalu utratím. Hmmm jak jsem se tak koukala do skříně chtělo by to opět něco nového na sebe. A nakonec pro všechny ze ZAS omlouvám se že nebyl dlouho žádný díl pokusím se to co nejdříve napravit musím se k tomu nějak dokopat. Tak se všichni mějte já si jdu opět číst. Ach jo lidi mám v háji chudinky ručičky z praxe, divím se že ještě stále píšu na klávesnici páč už mě dost bolí. No ale konečně je tu víkend a zaslouženej oddech. Takže lidičky Sayonara a dobrou noc
sakury

Harry Potter mánie aneb milovnice knížek v akci

10. února 2011 v 17:41 | Mesu
A za to všechno může Kerysha. V pátek jsme si s Kér jako obvykle psali na ICQ ale byly jsme nějaké chcíplé. No ani se nedivím když tady vlastně v pátek byla a prokecaly jsme spolu skoro pět hodin než zase odjela domů. Takže jsme neměly o čem si psát. Tak Kér dostala ženiální nápad že si písnem nějakou povídku jen tak pro legraci. Rozhodovaly jsme se na jaké téma a dospěli jsme k tomu že téma bude Bradavice. Jestli od Kér získám souhlas tak vám to sem hodím je to děsná sranda. Hlavní postavy: Já a Kerysha
No a zde je zakopaný pes. Aby jsme získaly přesné informace tak jsme prohledávaly internet kvůli tomu jak dlouho se v Bradavicích studuje a jaké předměty atd. Na Wikipeii toho bylo požehnaně. No a já jsem poprvé v životě dostala chuť přečíst si všech sedum knížek co mám doma. A to jsem je nikdy v životě nečetla viděla jsem pouze filmy. Takže potom jsem se musela dobít pro knížky do bráchova bývalého pokoje ze kterého je nyní sklad. A našla jsem je. Ale bohužel jsem zatím nenašla Relikvie smrti ale nebojte já si jí najdu. Takže v sobotu jsem začala s Kamenem mudrců který jsem včera oficiálně dočetla a potom jsem se pustila do Tajemné komnaty kterou jsem přečetla až do poloviny. Lidi vážně doporučuji si ty knížky přečíst. Je toho tam o hodně víc než ve filmu a věci vám hned začnou dávat větší smysl (nebo nesmysl?) ale vážně moc se mi to zatím líbí. Styl jakým to je napsaný mi přesně vyhovuje.
A taky vám chci sem napsat dvě scény z Tajemné komnaty. Je v nich moje nejoblíbenější postava z celého Harryho Pottera Severus Snape. A vážně jsou naprosto suprový.
Takže první. Harry a Ron právě přiletěli létajícím autem do Bradavic a přežily setkání s Vrbou mlátičkou a prakticky zatím nikdo o nich neví. Nyní stojí u okna slavnostní síně a sledují zařazování prváků.
"To mě podrž" zašeptal Harry Ronovi. "Jedna židle u učitelského stolu je prázdná... Kde je Snape?"
"Možná je nemocný" řekl Ron optimisticky.
"Možná dal výpověď" řekl Harry "poněvadž zase nedostal místo učitele obrany proti černé magii"
"Nebo ho možná vyhodili!" Rozjařil se Ron. "Všichni ve škole ho přece nenávidí-"
"Nebo možná" ozval se ledový hlas přímo za jejich zády "čeká na vysvětlení, proč jste vy dva nepřijeli školním vlakem" (tady už jsem měla záchvat smíchu)
Harry se prudce otočil. Za ním stál Severus Snape XD
A nyní druhá. Po tom co Harry a s ostatními objevil Filchovu kočku paní Norrisovou zkamenělou na chodbe spolu s krvavým nápisem, tak byli odvedení Brumbálem a třemi učiteli do kabinetu Zlatoslava Lockharta(nový učitel ochrany proti černé magii který si myslí že je ten nejlepší ze všech ale opak je pravdou). Filch(školník) je pěkně rozzuřený.
"Mou kočku někdo proměnil v kámen"rozkřikl se a oči mu vylézaly z důlků."Chci vidět, jak za to bude potrestán."
"Dokážeme ji vyléčit Argusi" řekl Brumbál trpělivě. "Madam Prýtové se nedávno podařilo získat nějaké sazeničky mandragory. Jakmile dorostou , dám připravit lektvar, který přivede paní Norrisovou zpátky k životu."
"Já ho připravím" vmísil se Lockhart. "Musel jsem ho dělat už nejmíň stokrát. Oživovací odvar z mandragory bych dokázal připravit i ve spaní-"
"Promiňte" pronesl Snape ledovým hlasem. "Pokud se ovšem nemýlím, jsem učitelem lektvarů na zdejší škole já" XD
To by tak hrálo nejdříve mu sebere místo učitele obrany proti černé magii a potom se mu chce mísit i do lektvarů to by bylo i na mě moc lidi.
Tak to je tak vše já si jdu znovu číst zatím čao

NOVÝ MOBIL! COŽE? ŘÍKÁM ŽE MÁM NOVÝ MOBIL!

3. února 2011 v 18:50 | Mesu
Jo přesně lidičky Mesu skáče dva kiláky vysoko asi jsem překonala světový rekord ve skoku do výšky. Ale vážně jak určitě víte tak jsem měla v háji mobil a měla jsem místo něj takový starší který mě taky zlobil. Potom mi Shiro pujčil starou nokii s kterou jsem mohla jakžtak existovat ale teď mám senzační úžasný mobílek. Vypadá vcelku obyčejně ale to vypadá jen na první pohled. Má perfektní foťáček a má docela velkou paměť a můžu si na něj dát moje oblíbená sluchátka takže ho mám aj jako mp3. A ještě k tomu tam jsou total návykový hry. Už se tam snažím překonávat rekordy věřte mi je to hrozná závislost. Takže jsem hrozně moc šťastná dostala jsem ho od rodičů předčasně k narozenínám. Sice nám zezačátku chvilku trvalo než jsme rozluštily jak se odemykají klávesy ale jinak funguje na jedna. Jsem hrozně Hapyyyy
luckyyy

Mesu se zcvokla

31. ledna 2011 v 21:31 | Mesu
Ale fakt už si asi po desátý pouštím jednu a tu samou písničku a pořád mě neomrzela, až budu mít mp3 tak si jí tam stáhnu mezi prvními. A která to je? No samozřejmě že I love you mi vida (miluji tě můj živote) a pořád dokolečka a dokolečka. Až začnu za každou větou psát mi amor tak už je to vážný.
hine

Vysvědčení

31. ledna 2011 v 19:20 | Mesu
Jo zde je mé vysvědčení jsem s ním docela spokojená i když ty čtyřky no jo ekonomika je hrůza děs a suroviny někdy i horší nu což ale je to rozhodně lepší než jsem čekala

Čeština - 1
Angličtina - 1
Občanka - 3
matika - 2
informatika - 1
tělocvik - 1
ekonomika - 4
suroviny - 4
stroje a zařízení - 3
technologie - 4
cukrářská gastronomie - 2
praxe - 2
luckyyy

Konečně je čas aneb ve škole se nejlépe píše

31. ledna 2011 v 8:58 | Mesu
Ale jo lidičky věřte tomu pokud jde o inspiraci na povídky tak jí nejvíce chytám ve škole. Obvykle tady vždycky píšu začátky všech povídek a až potom doma je dokončuji na počítači. Prostě tady ve škole mě něco nutí aby jsem písala asi to bude tím že se tady obvykle nudím a jelikož mám v háji mp3 tak mi nic jiného na zabavení nezbývá. Takže dneska určitě začnu s dalším dílem Z.A.S. už to mám trošku rozmyšlené no jediné co vám můžu říci že se tam budeme já s Kadet potom jako další skupinu plánuji s největší pravděpodobností Psiren a Ninisisinku no uvidíme. Jinak u povídky Starší setra začnu s pokračováním asi ve středu nebo ve čtvrtek no uvidíme. Zatím se mějte krásně. Jo aby jste věděly tak jsem teď na informatice žádné užívání si volna doma. Naštěstí (ironie) se mi chřipka a všechny zákeřné nemoci vyhýbají takže haleluja (ještě větší ironie) a vyhýbám se i u mě slavného vyvrknutí kotníku což fakt nechápu když je všude kolem led a já nemám zrovna dobré protiskluzové boty. Vsadím se že by se mi něco stalo kdyby jsem měla boty ve kterých by se mi prostě nemohlo nic stát. To je u mě naprosto normální. Vždycky si něco udělám v té situaci kdy by to nějaký normální člověk nedokázal. Takže papa mám vás všechny ráda Vaše Mesu
Mesu

Dabing první epizody hotov

30. ledna 2011 v 4:25 | Mesu
Ach a rozhodně jsem netušila že to bude tak náročný. Ale co mám konečně hotovo a jdu se vyspat. Rodiče budou doma tak za hodinu no a já budu hezky spinkat až do odpoledne. Při dabování jsem si udělala pár obrázků z první epizody a myslím že k tomuhle článku se jeden z nich perfektně hodí. Takže dobrou noc mám vás ráda Vaše Mesu
zoey

Dabuji nerušit!

29. ledna 2011 v 20:16 | Mesu
Tak využila jsem toho že není nikdo doma tak jsem začala s dabováním Mew Ichigo. Řeknu vám slyšet vlastní hlas z PC je dost divný ale co doufám že vám to tak divné nepříjde :-D Myslím si že mi to docela jde trefuji se do mluvení docela dobře tak no uvidíme jak to půjde :-D Zatím papa lidičky mám vás ráda Vaše Mesu
ichigo

Nepouštějte ke mě nic elektrického nebo to špatně skončí

26. ledna 2011 v 23:24 | Mesu
Jo už je to tak. Od začátku nového roku nějak nevycházím s našimi věrnými elektickými blbůstkami. Co můžu uvést jako příklad? Tak za prvé moje asi 15 let stará televize která fungovala docela dobře odešla na věčnost. Je to už sice delší dobu ale vždycky se zapomenu a automaticky když přijdu domů tak jí zapnu a divím se že to nejde. Dále jeden mobil má nějaké blbé kontakty. Takže teď je pro mě na něm napsat SMS utrpením proto možná k narozeninám dostanu nový mobil (možnáááá) A dále jsem dostala od rodičů jeden ze starších mobilů jako náhradní ale parkrát už mi tam odešla obrazovka. A co je vůbec nejhorší tak mi odešla MP3. Jo byla sice starší ale stačilo s ní obvykle praštit a už zase šla. Hmmm teď už nereaguje vůbec. Dokonce jsem s ní flákla tak silně že se rozpadla ale dala jsem ji dohromady ale prostě nejde. A to jsem si tam stáhla dvě písničky od Megumi Hayashibary. Sakra já bez toho nepřežiju ani den natož aby jsem si počkala do výplaty ale co mi jiného zbývá. Jediný co jsem ráda je že mi PC odolává jinak nevím co by jsem dělala. Asi se ukousala nudou. Tak to je tak vše chtěla jsem se vám prostě svěřit jak já mám těžký život. Zatím pa lidičky Vaše Mesu
diamond

Narozené vlče aneb jak vypadala Mesu jako malá

24. ledna 2011 v 18:35 | Mesu
No jo táta naskenoval do pc obrázky z doby kdy jsem se narodila tak vám to sem musím šoupnout. Sama by jsem nevěřila že taková žirafa jako jsem já (jsem sice vlčice ale rodiče mi žirafo říkat nepřestaly) byla tak maličká.

Jsem v kolíbce a dělám že jsem hodná
mesu v kolíbce

Už vím co budu dělat na závěrečky

24. ledna 2011 v 14:51 | Mesu
Ani tomu nemůžu uvěřit. Tři roky utekly jako voda a za ani ne 3 měsíce mě čeká závěrečná zkouška. Ten kdo neví tak se vyučiji na cukrářku ale hodlám jít na nástavbu a udělat si maturitu. A co že budu dělat na závěrečnou zkoušku. No dneska jsem poprvé za ty tři roky dělala pálenou hmotu. Z pálené hmoty my na dílně děláme hlavně věnečky a někdy děláme i větrníky ale ty fakt jenom vyjímečně. No a když jsem měla hotovo (práce mi šla skvěle od ruky) tak mi mistrová řekla že kdyby jsme dneska měli závěrečný zkoušky tak by jsem měla z věnečků za jedna. Takže už je to jasný závěrečná zkouška- pálená hmota. Teď už jenom vymyslet nějaký tématický dort. Lidičky kdyby vás něco napadlo tak mi to napište do komentů ale musí to být něco co by se dalo snadno udělat a zároveň by to bylo originální.
Zatím ahojky Vaše Mesu
messssu

Lidi ze Z.A.S. máte problém!!!

14. ledna 2011 v 15:24 | Mesu
A ptáte se proč? No protože už mě napadlo dokonalé pokračování našeho příběhu. Nejprve jsem chtěla udělat třetí díl takovej teoretickej kde by se úplně všechno vysvětlilo a nějaká akce by byla jen na konci kdy by mezi nás něco vlítlo a mi by jsme se rozdělily do našich skupinek. Tak tenhle scénář rovnou zapomeňte. To co jsem vymyslela bude něco jiného, plné akce a objeví se jeden z našich protivníků, skoro všichni budem v šachu krom mě a Animky, páč se obě dvě bojíme hmyzu a to bude mít s tím dost společného. A Animka zazáří jak první (nepočítám Katrin) ve své anime podobě a u mě se objeví jedna z mých schopností. Už se těšíte? Takže přes víkend to napíšu a příští týden se můžete těšít na třetí epizodu Z.A.S.- Vosy versus vlci. Tak to je tak všechno co by jsem chtěla říct žijte blaze lidi byeee
margarita

Lidi slavte moje první AMVéčka objevena!!!

30. prosince 2010 v 18:06 | Mesu
Vážně lidi už ani nedoufala že by moje AMV přežila mého otce který byl skoro pořád na tomhle starém PC ale omyl. Mew Ichigo-Basta de ti, Mew mew Lychee aj můj první fan opening Tokyo mew mew přežilyyyy!!!! Takže já je jdu nahrát na Youtube ani nevíte jak moc jsem ráda že tam pořád jsou
princess azumi

MESU JE V HÁJI

21. prosince 2010 v 6:57 | Mesu
Jo přesně lidičky nemám ponětí jak se něco takového mohlo stát ale všechna má nahraná videa na Youtube zmizela!!!!!!
Ano přesně přišla jsem o všechny komentáře o všechna zhlédnutí to je jako zlý sen. Díky bohu že mám skoro všechna videa v počítači ale moje první video Mew Ichigo-Basta De Ti je v nenávratnu pryč.
Takže co musím udělat? Nahrát znova všechna videa a to vám říkám bude pěkně těžké. No co jdu na to.

Messu

Takový normální den na praxi

1. prosince 2010 v 23:01 | Mesu
Ale jo ta moje oblííííbená praxe. Jediné co je na ní dobré je asi to že dostáváme výplatu páč by jsem tam nejradši nechodila. Po mém včerejším zápalu švindlu(což je u mě normální nemoc) mě moje maminka vyhnala na praxi. Jo ráno v pět hodin je venku fáááákt zima takže když jsem dorazila na praxi tak jsem byla jako rampouch. Poté přijdu na dílnu a opět vánočky. Já už se z toho balení zcvoknu. Naštěstí mě mistrová ještě se čtyřmi holkami poslala na baličku tyčinek takže prakticky jsem se vánočkám vyhla. Jako vždycky jsem šla počítat balíčky tyčinek do krabice.
Angryyy
Ale co to? Někdo mi tam vyměnil židli!!! Tamta byla nízká a tahle no připadala jsem si na ní jako na bidílku (což je u mě neobvyklé páč měřím 183 cm) už mi jenom stačilo aby mi někdo řekl "chce Lóry sušenku?" potom se Míla co se mnou byla vzádu a pomáhala mi balit vypařila takže jsem musela stíhat asi hoďku práci za dvě. Ale co jsem netušila že mi tam mistrová místo Míli pošle Álu. A kdo jí nezažil ten nepochopí co mi na ní tak vadí. No prostě Ála má vypsané papíry na hlavu což znamená že má myslím že se to její postižení nazývá debilita ale nejsem si jistá (vážně se to takto nazývá to není žádná urážka) Takže možná někteří z vás chápete z čeho jsem byla tak vyřízená. Naštěstí Andy s Niny si šly naplnit koblihy a já jsem si taky řekla aby taky přinesly jednu nugátovou. No když to přitáhly tak se to nedalo nazvat koblihou s nugátem ale nugátem s koblihou. Niny to jaksi trošku s tím plněním přehnala takže nugát tekl všude :-D. Poté přišla svačina. Rohlíčky dostáváme na praxi vždycky čerstvé a ještě k tomu zadara takže to je další pozitivní věc na praxi. Ani si nedokážete představit jak chutná rohlík vytažený půl hoďky z pece,. No dneska jsem si k tomu koupila krabí salát po kterém se můžu normálně užrat ale dneska nevím proč, nějak moje chuťové buňky protestovaly. Poté mě však mistrová poslala na výrobu tyčinek což je pořádný záhul na záda. Takže po půl hoďce jsem se nemohla narovnat asi tříčtvrtě hodiny XD. Poté jsem si musela jet do města koupit legitku čímž se opět stalo že jsem byla jako rampouch. Když si to přihasím domů a chci si jít lehonut tak mě rodiče ještě vyhnali ven s hafikama. No a potom jsem už toho měla už fakticky dost. Zalehla jsem a spala až do půl šesté kdy jsem se vzbudila aby jsom sa koukla na mého idola Dr. House. Dneska byl fakt bezva díl až na to že zemřeli oba pacienti. A právě teď jsem byla před chvilkou opět venku s pejskama. Teda takovou závěj jsem už dlouho neviděla. Nešlo rozeznat chodník od trávníku. Takže jsem ráda že jsem doma a jdu dodělat (aspoň doufám že to dodělám) svoje AMV na kterém dělám asi 2 měsíce. Tak to je tak vše bye lidičky.
Mesu

Mesu má prima bráchu

20. listopadu 2010 v 14:04 | Mesu
Ale vážně lidičky lepšího staršího bráchu jsem si ani přát nemohla. Takže jenom aby jste o něm něco věděli brácha je o 5 a půl roku starší jmenuje se Jirka a je vyučený kuchař. Už pár let s námi nebydlí(to je jedna z jeho nejlepších vlastností) a odmala jsme se měli rádi prostě jako bratr a sestra. Jasně pranice mezi námi byly ty jsou snad mezi všemi sourozenci ale vždycky jsmew táhly za jeden provaz. Ani už nemůžu spočítat noci kdy jsem pařily videohry. A co že udělal tak úžasného že o něm zrovna teď píšu? Takže jak asi všichni víte tak je v kinech Harry Potter a brácha mě bral na všechny díly až na to že mi to dával jako dárek k svátku který mám v létě. Takže jsem předpokládala že tam hold asi půjdu sama za vlastní výplatu. Ale když u nás byl na návštěvě tak se mě sám zeptal jestli nepůjdu s ním a samozřejmě že mi všechno zaplatí i občerstvení. Takže zítra jdu do 3D kina(tam budu poprvé) a ppořádně si to užiju. Jo mám prostě úžasného bratříčka

Atentát

14. listopadu 2010 v 22:57 | Mesu
Který vlak jede v nejbližší době do Bratislavy??? Jdu zavraždit porotu vyřadily mi Two voices!!!
Nyaaaaa!!!!

Himi

Mesu stále roztává a je total vyřízená

11. listopadu 2010 v 0:24 | Mesu
Může mi někdo vyvětlit k čemu mám nastavených aspoň pět budíků když stejně vždycky zaspííím?! No a dneska jsem ještě překonala rekord. Vstávala jsem v 7:15 a v 7:32 mi měl jet trolejbus. To by jste měli vidět ty mety oblíkla jsem se, připravila věci do školy a ještě jsem stihla skočit se psama. Ještě k tomu jsem se oblíkla dost na lehko a skoro celý den jsem ve škole mrzla. První tři hodiny jsme měly technologii. Díky bohu jsem se dověděla že třičtvrtě toho co máme mít přepsané jsme už měli v sešitě takže aleluja předpokládám že zítra dostanu tak trojku. Ale menší problém naše paní učitelka je fakt chronický uspávač takže jsem se tu třetí hodinu už fakt válela po lavici a překonávala jsem spánek. Pak jsem měli ještě angličtinu a dvě hoďky ekonomiky. Chtěli jsem poslední hodinu zdrhnou ale ty blbky se zeptali učitelky jestli můžeme zdrhnout. Takže poslední hodinu zdrhla asi půlka třídy a mi ostatní jsme se rozhodli že radši zůstanem ve škole. Jo hold mají ostatní holky smůlu a budou mít neomluvenou hoďku. Když jsem přišla domů tak jsem měla zabalit balíček na odeslání a taťka ho měl odnést na poštu. No nakonec se stalo že jsem tam musela sama. Třičtvrtě hodiny jsem musela čekat až se dostanu k přepážce kvůli balíčku za 37 korun. Potom jsem musela čekat v tom mrazu než mi přijede trolejbus takže mě teď pěkně škrábe v krku a ještě jsem musela před chvílí ven s hafíkama takže jsem fakt total.
A ruce aj chodidla mám jako led. Ještě k tomu zítra máme od sedmi takže budu muset jít spinkat. Je fakt že se už moc těším až zalezu do postílky. A naštěstí mě zítra čeká výplata tak aspoň nějaká dobrá zpráva. Tak dobrou lidi snad to zítra přežiju
Mesu

Změna vzhledu- tentokráte mého

4. listopadu 2010 v 14:36 | Mesu
Jo lidičky včera byl dobrý den. Moje fakt dobrá kámoška Jana se rozhodla že mi udělá nový účes. Měla jsem dlouhé červené vlasy, ale nijak nesestříhané prostě takové normální. Ale teď vypadám fakt úžasně, Janča mi vlasy perfektně sestříhala a nabarvila na černo. No řeknu vám sama jem se nemohla poznat. A když jsem přijela domů tak jsme já a mamča jeli nakupovat. A těch věcí co jsem si (z vlastní výplaty) koupila. Super úpletové fialové šaty s páskem, tmavě modrou palestinu, a dvoje prostě nádherné náušnice. Líp jsem se mít nemohla. A zde jsou k porovnání fotečky jedna před a druhá po změně ještě s novými věcmi. Co myslíte? Že teď vypadám líp?
Já s mamkou
Já a mamka
A teď já po změně

Mesu desu :-D
 
 

Reklama