vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Červenec 2011

Hlásek prosím

3. července 2011 v 19:21 | Mesu
Lidičky dejte prosím hlas pro Kuramu dekuji. Hlasujte ZDE


Chibi Mesu

1. července 2011 v 19:05 | Mesu |  color-overy
Ale jo už jsem zase blbla s přebarvováním a při mém hledání na netu jsem narazila na úža kawaii anime girl která se mi hodila pro můj anime charakter. Tak tu je. Postavička byla přebarvena a pozadí jsem si udělala sama


JE TO TADY!!!!!!

1. července 2011 v 14:57 | Mesu |  Mesin Deníček
Konečně jsme na náš účet dostaly tak očekávané penízky z mého stavebního spoření takže pokud to vyjde tak budu mít do večera skvělý notebook s úža repráčky a ještě s úža baťůžkem. Připravte se na smršť color-overů a příběhů páč na něm budu makat jako divá. A taky AMVčka a mnoho dalšího. Tak a zde je ten zázrak Notebook Toshiba Satellite. No není úža?


Moderně výkonný a plně vybavený notebook TOSHIBA Satellite C660-1CV vhodný pro všestranné užívání, které zahrnuje mobilní použití, multimediální zábavu, ale také je určen pro hraní počítačových her. Jeho vyrovnaná kombinace hardwaru Vám kromě solidního výkonu poskytne i výdrž na baterii až 4,5 hodiny. Nejdůležitějším prvkem multimédií je zobrazování, které v tomto případě zajistí LCD s úhlopříčkou 15,6" TruBrite s vysokým jasem a především zobrazovaným rozlišením HD Ready. Data uložíte na pevný disk s bohatou kapacitou 500 GB, nechybí čtečka paměťových karet a pro zálohování DVD SuperMulti vypalovací jednotka. Notebook je připraven pro moderní bezdrátovou komunikaci WiFi a následné videohovory zprostředkuje integrovaná kamera.

Bohatý výpočetní výkon notebooku TOSHIBA Satellite C660-1CV je zajištěn inovativním procesorem s názvem Intel Core i3 380M, jehož dvě jádra jsou schopna se podtaktovávat či vypínat a pracují na frekvenci až 2,53 GHz. Dosáhnete tak v případě potřeby vysokého výkonu, zatímco při práci Vám přinese cenné minuty na baterii. Pro vytížení procesoru jsou připraveny hned 4 GB operační paměti DDR3. Rychlé grafické zobrazování zařídí oblíbená grafická karta ATI Mobility Radeon HD5470 s 512 MB vlastní paměti pro zpracovávaná data. Tato kombinace hardwaru postačí pro nerušené používání s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 7 Home Premium v 64bitové verzi. Navíc k notebooku TOSHIBA Satellite C660-1CV obdržíte sadu kancelářského softwaru Microsoft Office 2010 Starter Edition.