vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Shiro/Archer

18. prosince 2010 v 19:55 | Mesu
Jméno: Shiro
Věk: 19
Povaha a vlastnosti: Klidný, přeochotný(díky svému mindráku z dětství má neodolatelnou potřebu pomáhat lidem), paličatý, nevychází s dívkami(no jako nemá problém s nima mluvit, ale příliš jim nerozumí), zodpovědný, introvertní(svými starostmi nezatěžuje své okolí), manuálně zručný, dobrý kuchař(převážně japonská kuchyně), ve škole prospívá s 3kami.

Zvláštnost: Shiro je mág, ale ne v pravém slova smyslu. Má to v krvi ale nezdědil talent. Je to doslova nemehlo a neumí ani tu základní magii. Úroveň magické energie v jeho těle je na mága přímo bídná. Ale je tu jeden typ magie, na který se specializuje - projekce. Dokáže pomocí představivosti a magické energie zkopírovat jakoukoliv chladnou zbraň, kterou spatřil, včetně jejich vlastností. Chladnou zbraň, no jsou to převážně meče. Bohužel má jak jsem napsal, málo magické energie a jeho projekce dlouho nevydrží a rychle ho vyčerpává. Kromě zbraní ještě dokáže zrekonstruovat jednoduché předměty jako jsou klíče, různé malé kovy a podobně. K této schopnosti je nutná výborná představivost a proto se vyzná v mechanických předmětech a je výborný opravář(dotykem např. televize dokáže říct za jak dlouho se rozbije nebo co je špatně). Shiro nic jiného neumí, ale jeho další cennou zbraní vedle projekce je jeho neuvěřitelná odvaha
Shiro
Doprovodná anime postava: ArcherArcher
Vztah a charakter anime postavy:
Archer je v základě Shiro v budoucnu. Ze Shira se jednou stal hrdina a duše hrdinů po smrti neumírá, Archer je zvláštní typ hrdiny a je samovolně přivoláván ke všem větším katastrofám, které ohrožují lidstvo a má za úkol jim předejít. Tímto "žije" po smrti tisíce let a nedělá nic jiného než zabíjení a záchrany. Archer už dávno zapomněl za co bojoval a proč se hrdinou stal. Svůj lidský život si vyčítá. Je velmi inteligentní, zkušený v bojích, preferuje souboje zblízka(ikdyž je to Archer :-D), cynický, rád zesměšňuje lidi a podkopává jejich názory(ikdyž to je jen jeho způsob jak pomoci lidem a uvědomit si jejich chyby), stejně tak týrá Shira, který ho často nemůže vystát. Archer už přišel o většinu citů. Jeho schopnosti jsou stejné jako Shira, jen zdokonalené. Nic víc, nic míň. Mág je to stále mizerný a stále je to na pohled člověk. Má však určitou pýchu a hrdost a jeho projekce je zdokonalená(to Shira vytáčí, když se mu např. Archer snaží pomoct něco sestrojit nebo vysvětlit, tak to dělá tak že to Shira může jen naštvat, ikdyž oba věděj že to myslel dobře. Jsou oba tvrdohlaví až běda.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Animka Animka | 18. prosince 2010 v 20:30 | Reagovat

Jéé to je skvělí další človíček :D

2 Jupix Jupix | 19. prosince 2010 v 0:02 | Reagovat

Tohle vypadá na jediný pánský duo :-D

3 Animka Animka | 1. ledna 2011 v 18:36 | Reagovat

Ach jo on nevychází s holkama škoda? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama