vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Mesu/Xellos

19. prosince 2010 v 4:33 | Mesu
Fakt jste si myslely že to co jsem napsala je vše? Tak to jste na omylu :-D

Jméno: Mesu

Věk: šťastných 17

Moje povaha: odvážná,vtipná,vstřícná(někdy až moc), prakticky mě nikdo nedokáže naštvat až na jednu osobu kterou je Xellos, dále mě vždycky vytočí,když něco nejde podle dohodnutého plánu a fakticky nesnáším když mě někdo podceňuje

Můj anime charakter: Takže já jako anime postava jsem křížená s polárním vlkem. Dokážu ovládat vodu a sníh a vytvářet úžasné sněhové bouře.Dále dokážu vytvořit kolem vybrané osoby pole ve kterém můžu měnit teplotu jak se mi zlíbí (od -25 do 30 stupňů celsia) Taky dokážu vytvořit silný ochraný štít z ledu a dokážu vrhat pěkně ostré ledové dýky. Takže když je třeba tak dokážu jak efektivně útočit tak i bránit ostatní. Taky dokáži mluvit se psovitými šelmami což se v některých situacích fakt hodí. Když používám své ledové útoky tak je mou velkou slabinou oheň. Dále se hrozně bojím jakéhokoliv hmyzu (zvláště vos a pavouků) a mám hrozný strach z výšek. A jako poslední nesmím se moc rychle měnit ze své vlčí podoby do člověka. To mi poté hrozí omrzliny a silné bolení hlavy takže pokud se mi něco takového stane tak potřebuji mít u sebe někoho kdo by mě dostal co nejrychleji pryč z boje a vyléčil moje omrzliny. No jo za sílu se hold platí.
Můj doprovod: Xellos, velice dobrý vychytralý,silný mág a zároveň velice tajemný a zákeřný(taky se není čemu divit když patří do řádu oblud) Ale není obludou v pravém slova smyslu. Někdy se v něm objevuje lidskost a je s ním fakt sranda. Specializuje se hlavně na černou magii (tzv. útočnou) ale ovládá (to si přidávám do příběhu já si nejsem jistá jestli to ovládá) také bílou magii (tzv. léčivou) takže když se ocitnu v prekérní situaci s omrzlinami tak mi je vždy vyléčí (prakticky mu nic jiného nezbývá jinak by to schytal :-D) 
Vztah s anime postavou:Takže Xellos mě bude prostě už od začátku hrozně štvát hlavně když řekne svou oblíbenou větu cituji "To je tajemství" Také mi bude dělat různé naschvály a já se mu za ně budu krutě mstít. Poté po nějaké době se u však u nás vyvine dobré přátelství ale naschvály budou pořád na denním pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Animka Animka | Web | 19. prosince 2010 v 9:08 | Reagovat

xD Tak to si musíš užít že?

2 Animka Animka | Web | 19. prosince 2010 v 21:14 | Reagovat

Ahoj pamatuješ jak jsme se koukaly na stránku kdo namluvil různé postavy? tady je ten kdo namluvil xellose http://j-music.akihabara.cz/interpret-42-Ishida-Akira když klikneš na Seyiu tak se oběví

3 Animka Animka | Web | 19. prosince 2010 v 21:15 | Reagovat

[2]: tak se oběví všichni které namluvil.Našla jsem ho když jsem se koukala kdo z Chrono crusade namluvil Chrona

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama