vzkazníček
reklamy

Rozpis povídek

Dess na objednávku zde
Vaše diplomky zde

Katrin/Fin

30. prosince 2010 v 2:06 | Mesu
Jméno: Katrin

 Věk: 13

Povaha: Milá, tichá jako myška, dost mám strach z dobrodružství, a dosti inteligentní. Umím lidem naslouchat a chráním je i za cenu vlastního života.
Katrin
O mě: Dosti zvláštní dívka, věčně osamocená, ve škole jedničkářka a šikanová. Teda, do doby, než jsem začala mít divné halucinace v podobě andílka a neocitla se v anime světě, kde jsem získala křídla a dlouhé vlasy, které jsem si vždy přála mít. Když chci, dokážu kouzlit s vodou. Dosti se to hodí v bitvách, kde si připadám jako zbabělec, ale když je nutno zasáhnout, dokážu vydat to nejlepší. Má oblíbená zábava je koupání, které sice zbožňuji, ale vždy se mi namočí křídla, jenž jsou pak dost těžké (Nejraději bych se jich v tu chvíli zbavila, ale Finík by mi vynadala).

Doprovod: Jako naschvál ten andíleček Fin. ó, omlouvám se, ta Fin...

Fin
Vztah s anime postavou: Nejdřív jsme si nerozuměli... Hlavně proto, že jsem věděla, co se jí stalo v anime. Později jsme se ale spřátelily... Hlavně proto, že je tak rozkošná a hodně umí naslouchat. Jsme velmi dobré kamarádky, dokonce s ní někdy vycházím líp, než s mou rodinou. Ale občas se stane, že se neshodnem a hodně dlouho se hádáme. Asi to není náhoda, že v anime světě vypadám jako nějaký puberťácký anděl. Má v tom prsty prostěy Finík, jak jí říkám já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Animka Animka | Web | 30. prosince 2010 v 9:47 | Reagovat

Jéé super Katrinka je tu taky no to bude pěkný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama